Комунальний заклад  «Корецька  централізована бібліотечна система»  Корецької  районної  ради  Рівненської  області

 

Адреса установи:

34700, м. Корець, вул. Київська, 45, тел.(03651) 21130

Електронна адреса: korecbibl@meta.ua

 

Директор  комунального закладу  «Корецька централізована бібліотечна система»  Корецької  районної  ради  Рівненської  області - Грановська Ніна Григорівна

 

Графік  роботи закладу:

Понеділок - четвер  9.00 - 18.00 год.

П’ятниця    9.00 – 17.00 год.

Неділя        10.00 -  17.00 год.

 

І Статутна діяльність. Основні вектори діяльності.

1.Комунальний заклад «Корецька централізована  бібліотечна система« Корецької районної ради Рівненської області, (далі -  Корецька ЦСБ) створено рішенням № 423 від 27.09.2018 «Про створення та затвердження статуту комунального закладу «Корецька централізована бібліотечна система» Корецької районної ради, шляхом об’єднання публічних і шкільних бібліотек  в централізовану систему з загальним бібліотечним фондом і штатом працівників, єдиним керівництвом , централізованим комплектуванням і обробкою літератури.

Засновником Корецької ЦСБ є Корецька районна рада.
Власником Корецької ЦСБ  є Корецька районна рада.

Звітування про роботу та затвердження  документів із діяльності  Корецької ЦСБ , відбувається відповідно до порядку затвердження власником  та цим Статутом.

1.1. Публічно-шкільні бібліотеки, як філіали централізованої системи  утворені на території населених пунктів, які мають 500 і більше жителів , або загальноосвітній заклад шляхом об’єднання публічних і шкільних бібліотек в єдину централізовану систему публічно-шкільних бібліотек.

1.2.  Корецька ЦСБ має на меті забезпечити високий рівень інформаційного  і бібліотечно-бібліографічного  обслуговування в умовах обмежених асигнувань  на утримання галузей освіти та культури.

1.3. Корецька ЦСБ здійснює свю діяльність відповідно до Законів України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» (зі змінами та доповненнями), «Про культуру»,  «Про освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  наказами Міністерства культури України , розпорядженнями  Корецької райдержадміністрації та ріщеннями Корецької районної ради, наказами сектору культури і туризму  Корецької районної державної адміністрації, а також цим Статутом.

1.4. Даний статут поширюється на всі бібліотеки району, центральну районну бібліотеку, районну бібліотеку для дітей, які об’єднані в Корецьку ЦСБ.   

ІІ Організація обслуговування населення

2.1. Корецька ЦСБ забезпечує громадянам рівні права на бібліотечне обслуговування, незалежно від їх статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних та релігійних переконань. Бібліотеки, які входять до складу Корецької ЦСБ, здійснюють свою діяльність, виходячи з власних соціальних та інших потреб жителів свого регіону в інформації, спілкуванні, забезпеченні своїх громадянських прав.

2.2. Користувачі Корецької ЦСБ, мають доступ до єдиного бібліотечного фонду, через центральну бібліотеку або бібліотеку – філію. Бібліотеки використовують наявні технічні можливості для здійснення пошуку інформації.

2.3. Корецька ЦСБ гарантує обслуговування різних категорій  читачів наявними творами друку згідно Конституції України.

2.4. Корецька ЦСБ має право, згідно чинного законодавства надавати додаткові платні послуги споживачам інформації згідно «Переліку». Учням і вчителям надаються послуги безкоштовно в межах бібліотечного фонду, що знаходяться в кожній окремій шклі.

2.5. Користування бібліотечними послугами є жлбровільним  і здійснюється на умовах і в порядку, передбаченому Правилами користування бібліотекю.